Welltone – kapky hypertenze. Můžete si objednat zdeWelltone jsou kapky , které se doporučují lidem trpícím hypertenzí. Jde o velmi závažný stav a jednu z nejčastějších příčin předčasného úmrtí. Včasná léčba minimalizuje riziko vážných komplikací, ale jsou tyto kapky skutečně schopny obnovit normální krevní tlak?

Jaké jsou příznaky hypertenze?

Hypertenze je velmi časté onemocnění a je dobře známo, k čemu může nakonec vést, pokud se neléčí. Přesto mnoho lidí prvotní příznaky nemoci ignoruje, ale stává se, že pacienti žádné příznaky nepociťují nebo je zaměňují za běžné, neškodné neduhy plynoucí například z únavy. se dozvíte z tohoto zajímavého článku.

Nejčastějšími příznaky hypertenze jsou

 • bolest hlavy a závratě
 • poruchy dýchání
 • bolest nebo tlak na hrudi
 • dušnost – krvácení z nosu
 • chronická únava
 • poruchy spánku

Pokud zaznamenáte tyto příznaky, stojí za to navštívit lékaře. Většina lidí ani neví, že mají vysoký krevní tlak a v 89 procentech případů vysoký krevní tlak způsobí infarkt. Důležité je, že hypertenze nepostihuje jen seniory, ale i mladé lidi a již nějakou dobu přibývá pacientů po infarktu, kterým ještě není 40 let.

Welltone – kapky hypertenze cena

Welltone – co to je?

I když hypertenze zatím nezpůsobuje žádné nepříjemné příznaky, stále není pro tělo dobrá. Kdykoli máte podezření na vysoký krevní tlak, je vhodné navštívit lékaře. U hypertenze se pacientům často doporučuje změna životního stylu, tedy zdravější strava, více pohybu, vysazení stimulantů a hubnutí. Zavedení těchto změn však není jednoduché a účinky většinou trvají poměrně dlouho, proto lékař předepisuje i léky.

zvolené doplňky stravy jako Welltone drops , na bázi jemných bylinných složek, které však mají takové vlastnosti, které pozitivně ovlivňují práci oběhového systému. Výrobce zdůrazňuje, že při zadávání objednávky může zákazník počítat s konzultací se specialistou, který pomůže vypracovat individuální léčebný program.

Pro koho je Welltone určen?

V příbalovém letáku se dočtete, že Welltone drops jsou bezpečné pro lidi všech věkových kategorií, bez ohledu na to, jak dlouho mají vysoký krevní tlak a jaká jsou přesná měření krevního tlaku.

Welltone je ve formě kapek, a proto je ideální alternativou pro lidi, kteří se obávají žaludečních nevolností způsobených tabletami a nechtějí zbytečně zatěžovat játra.

Welltone obsahuje?

 • Extrakt z plodů hlohu – Posiluje a zlepšuje elasticitu cév. Odstraňuje, jehož přítomnost zvyšuje riziko srdečního infarktu a mrtvice. Zlepšuje krevní oběh a podporuje činnost srdce, často se vyskytuje v tomto typu přípravků a je jednou z hlavních složek tablet tzv.
 • Extrakt z mateřídoušky – Velmi účinný, přírodní lék na srdce a sedativum. Odstraňuje dušnost, zmírňuje bolesti hlavy a tinitus. Snižuje krevní tlak. Má pozitivní vliv na spánek a pohodu.
 • Extrakt z chmelu – ředí krev, odstraňuje drobná aneuryzmata. Obnovuje správný rytmus srdce. Chrání před kardiovaskulárními chorobami jako je infarkt nebo mozková mrtvice obsažené také v dalším přípravku tzv
 • Lipový květ a sv. Extrakt z třezalky – Má posilující účinek na stěny cév, urychluje regeneraci poškozených tkání.
 • Extrakt z přesličky rolní – Bohatý zdroj flavonoidů, které ničí patogenní volné radikály, čistí tělo od toxinů a odstraňují záněty. Přeslička rolní obnovuje rovnováhu voda-sůl, zlepšuje činnost srdce a chrání před rozvojem aterosklerózy.

Akční kapky Welltone

Jak Welltone působí?

 1. Aktivní formule Welltone drops začíná působit od první aplikace. Příznaky jako dušnost, otoky končetin, bušení srdce a tinitus velmi rychle mizí. Tlak klesá na správnou úroveň, ale Welltone to dělá jemně, bez náhlých skoků.
 2. Welltone posiluje buňky a celý kardiovaskulární systém. Aterosklerotické pláty jsou odstraněny a netvoří se krevní sraženiny, které by mohly vést k mrtvici nebo infarktu . Srdeční rytmus se ustálí a čím déle léčba trvá, tím méně časté jsou výkyvy krevního tlaku. Welltone má posilující a ochranný účinek, takže po suplementaci si tělo dlouhodobě udržuje optimální formu a již nedochází k problémům se srdcem.
 3. Výrobce dodává, že Welltone pomáhá i lidem po mrtvici – kapky zlepšují paměť, obnovují výkonnost a mají ochranný účinek na oběhový systém.
 4. Welltone kapky budou ještě lepší, když se léčba rozšíří o pár zdravých návyků, jako jsou pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, lehčí strava, omezení konzumace kávy a alkoholu a odvykání kouření. Hypertenze je považována za civilizační onemocnění, které velmi často vzniká v důsledku nezdravého životního stylu, který podporuje nadváhu, srdeční slabost a rozvoj aterosklerózy.

Welltone – existují vedlejší účinky?

Welltone je rostlinný přípravek, který nepoškozuje zdraví. Pouze v případě alergie na složky může dojít k alergické reakci, proto je třeba si před zahájením léčby pozorně přečíst příbalový leták.

Je povoleno kombinovat Welltone s léky na vysoký krevní tlak, ale pro vaši vlastní bezpečnost se vyplatí požádat o povolení svého lékaře. Welltone je doplněk, který doplňuje léčbu a nenahrazuje léky na předpis.Výhody použití kapek Welltone:

 • rychlá a šetrná normalizace krevního tlaku
 • normální srdeční rytmus
 • čištění krevních cév od aterosklerotických plátů
 • normální hladina cholesterolu
 • posílení krevních cév

Welltone kapky?

– rozpusťte 15-20 kapek ve sklenici vody nebo džusu

– připravenou tekutinu vypijte ráno a večer

– pokračovat v doplňování po dobu 30 dnů

Kúru lze systematicky opakovat, ale mezi cykly se doporučuje dvoutýdenní pauza.

Je Welltone účinný?

Na vytvoření formule Welltone pracovala skupina specialistů. Výrobek byl vysoce hodnocen a má všechny certifikáty kvality požadované zákonem.

Kardiologický ústav provedl klinické studie na 125 mužích a ženách trpících hypertenzí. U většiny se tlak normalizoval, plus eliminace srdečních arytmií a eliminace krevních sraženin.

Recenze Welltone

Jaké názory, komentáře mají Welltone drops?

„Můj táta měl vysoký tlak, ale léčbu tvrdošíjně odmítal, protože se prý cítil skvěle. Až když byl hospitalizován v předinfarktovém stavu, začal svou nemoc brát vážně. Objednal jsem mu Welltone, protože jsme chtěli začít s mírnějšími prostředky, které nezničí játra. Kapky zabraly velmi rychle, asi po měsíci začal mít táta normální tlak, spal klidně celou noc, hlava ho nebolela. Nyní užívá kapky profylakticky, aby si udržela dobré zdraví.“ Hedvika

Welltone – kapky hypertenze cena

„Welltone jsem objednal na doporučení svého lékaře. Nebyl jsem ještě tak nemocný, abych potřeboval silné léky, ale můj krevní tlak byl už příliš vysoký a musel jsem s tím něco dělat. Pila jsem kapky měsíc a když jsem šla na kontrolu, tak skoro všechny výsledky byly v normě. Cítím se mnohem lépe a každých pár týdnů se vracím ke kapačkám, abych si udržel krevní tlak.“ Karina

„Hypertenze je v mé rodině už delší dobu, takže vím, že je to opravdu vážné onemocnění. Opravdu nechtěla dopustit, aby se mému srdci stalo něco špatného, ​​a tak jsem se po třicítce začal poohlížet po dobrých suplementech. Propadl jsem Welltone, protože mi tento doplněk doporučil kamarád doktor. Kapky mají přírodní složení, ale působí velmi účinně, protože nemám problémy s tlakem, cholesterol mám v normě, srdce funguje správně.“ DominikaCena Welltone Drops? Jaká je cena?

Cena za balení kapek Welltone je výrazné snížení

Počet dostupných balíčků se slevou je omezený.Kde si můžete Welltone koupit?

Welltone kapky v internetových obchodech a webových stránkách, obvykle můžete získat padělky. Originální kapky se prodávají pouze na oficiálních stránkách a pouze na zde provedené objednávky se vztahuje záruka výrobce.

Zadání objednávky vypadá takto:

– zašlete online formulář s kontaktním číslem

– přijměte telefonát od konzultanta, který vám pomůže upravit léčbu podle vašich potřeb

– za zásilku můžete zaplatit až při převzetí

Autor: Pavlina Yanovna

Pavlina Yanovna je mladá novinářka, blogerka a podcasterka, kterou potřebuje nejen generace Z. Je nadšenou propagátorkou zdravé výživy, holistického životního stylu a především zdravého vztahu k tělu, které má být naším nejlepším přítelem, nikoli nepřítelem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version