Matcha Slim – Prášek Slimming. Můžete si objednat zdeje doplněk stravy, který přispívá k procesu hubnutí. Využívá plnou sílu matcha k úžasné stimulaci metabolických funkcí .

Zařazením tohoto nápoje do vaší rutiny byste měli očekávat zlepšení trávicích funkcí a normalizaci cholesterolu. Čtěte dále a zjistěte, odkud tento produkt pochází a zda vám může skutečně pomoci.

Matcha Slim – co to je a jak to funguje?

je přípravek na hubnutí ve formě prášku. Produkt přispívá k boji proti viscerálnímu tuku a podpoře hubnutí. Pomáhá urychlit metabolismus těla.

matcha slim 2 Matcha Slim  Prášek Slimming. Můžete si objednat zde
Matcha Slim – Prášek Slimming cena

Listy Matcha se pěstují podle speciální technologie, suší se a následně melou na prášek. Dostávají se tak do domácností, kde je lze konzumovat jako instantní nápoj ve formě obyčejného čaje nebo nálevu.

Matcha Slim – jaké jsou výhody a účinky užívání?

 • Tento nápoj zlepšuje mozkovou činnost, koncentraci a schopnost zapamatovat si a zpracovat příchozí informace. Ve srovnání s kávou nemá matcha žádný negativní vliv na nervový systém. Nápoj uklidňuje emoce. Posiluje imunitní systém, pomáhá tělu aktivně bojovat proti nachlazení.
 • Aktivní látky stimulují metabolismus, díky čemuž umožňuje rychlejší spalování viscerálního tuku, vylučování toxinů z těla a zvýšení fyzické aktivity a energie.
 • je zdrojem energie. Nejenže stimuluje imunitní systém, ale je také vynikajícím analogem posilujících antivirových léků. Pravidelné užívání působí profylakticky na organismus, předchází rakovině a cévám. Čaj pomáhá zvednout náladu, zlepšit kvalitu pozornosti, dodat tělu energii a udržet dobrou kondici po dobu 6 hodin po vypití. Účinek je podobný jako při pití šálku kávy, ale zároveň jsou zcela eliminovány negativní vlivy na krevní tlak a kardiovaskulární systém.

Matcha Slim – jaké je složení prášku?

 • Vápník – Pomáhá posilovat zuby, kosti, udržuje správný metabolismus.
 • Železo – nezbytné pro tvorbu hemoglobinu.
 • Dietní vláknina – přispívá ke zdravému fungování trávicího traktu.
 • Draslík – nezbytný prvek pro svalovou tkáň.
 • Vitamin C – nezbytný pro posílení imunitního systému.
 • Jód – Aktivuje mozkové procesy, normalizuje.
 • Fluorid – Posiluje růst kostí, zubů, vlasů a nehtů.
 • Bílkoviny – Stavební materiál z buněk celého organismu.

Matcha Slim – vedlejší účinky a kontraindikace

Děti do 12 let by tento výrobek neměly pít. Přípravek se také nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. V extrémních případech je vhodné poradit se s lékařem a určit přípustné množství k pití.

Prášek vyrobený a vypitý podle návodu nevykazuje žádné vedlejší účinky.

Čaj by se neměl pít v noci, protože může způsobit problémy s usínáním. Ale na ráno nebo v horkém pracovním dni je to perfektní.

Matcha Slim – jak používat? Dávkování a návod

Pro jemnější, mírně koncentrovaný nápoj s mírnou hořkostí dodržujte tato pravidla:

 • Jednu polévkovou lžíci prášku spařte ve 150 ml horké vody (teplota – cca 80 stupňů).
 • Připravenost nápoje je dána tvorbou stabilní pěny a úplnou jednotností konzistence.

Pro silný nápoj zdvojnásobte množství práškové přísady a snižte množství horké vody na 50 ml. Během vaření nemíchejte, ale hmotu mírně promíchejte. Tekutina bude hustá a sladká s štiplavou pachutí.

Nežádoucí je také nadměrná konzumace: 1-2 sklenice denně se považují za normální.

V žádném případě byste neměli používat vroucí vodu, nejen zničí některé užitečné vlastnosti, ale také zničí jedinečnou chuť nápoje.

Matcha Slim – názory a recenze z fóra

Už rok jsem hubla, ale břicho se mi pořád rýsovalo. Bylo legrační vypadat hubeně, ale břicho jsem měl stále nafouklé. Tento čaj jsem si vybral, protože se tak snadno používal a kvůli mnoha recenzím, které jsem o něm četl. Používám ho už 30 dní a zmenšilo se mi břicho. Pokud to opravdu pomůže, budu to brát dál a budu vás informovat o výsledcích.

Když jsem ho našla, četla jsem, že se spíše doporučuje mužům, ale to mi nezabránilo v jeho objednání, protože jsem si myslela, že když to pomůže mužům, mělo by to pomoci i ženám. Držel jsem přísnou dietu, cvičil a zařadil tento čaj do své rutiny. Od té doby se můj pas zmenšil o 2 čísla a mé břicho vypadá méně tlusté. Jedná se o produkt, který doporučuji.

Matcha Slim – cena a kde koupit?

Výrobce nabízí akční balíček, kde produkt získáte s 50% slevou.

Jak uvádí výrobce, doporučujeme nákup pouze přes oficiální stránky, dává vám jistotu a zaručuje, že při nákupu zakoupíte pouze 100% originální produkt. Upozorňujeme, že jeho prodej není povolen pro lékárny ani jiné internetové či jiné obchody.

Napsat komentář